آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی

به کمک این نرم افزار آموزشی می توانید نمونه آزمون راهنمایی و رانندگی را با خاطری آسوده در منزل تجربه نمایید... نرم افزار راهنمائی و رانندگی همراه با آزمون رایانه ای نرم افزاری مناسب برای هنرجویان متقاضی گواهینامه ب یک با استفاده از این برنامه میتوانید با نمونه سوالات آزمون راهنمائی و رانندگی آشنا شوید. آشنایی با نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی رانندگی، انجام آزمون آزمایشی از سوالات آیین نامه، سنجش سرعت و دقت کاربر در پاسخگویی به سوالات را بالا می برد و موجب آشنایی با انواع علایم راهنمایی و رانندگی، آشنایی با قوانین حق تقدم و عبور از تقاطعها و غیره می گردد.

برای دانلود نرم افزار آیین نامه راهنمایی و رانندگی و آزمون کامپیوتری به اینجا (در این لینک فقط ملاحظه سوالات امکان پذیر است) و اینجا  و  اینجا + (پاسخنامه) و اینجا  و اینجا (سایت پذیرنده برای باز کردن فقط این لینک از شما هزینه خواهد گرفت در صورت تمایل باز نمایید) مراجعه نمایید.

/ 7 نظر / 256 بازدید
معصومی

واقعا ممنونم . عالی بود عالی عالی عالیییییییییییییییی

مژگان فدایی

با سلام هرچند که دسترسی به سوالات کمی سخت بود. اما بالاخره موفق شدم. خیلی ممنون ، متشکرم خیلی گشتم ولی وبلاگی که اینهمه اطلاعات جامع و کامل درمورد رانندگی داشته باشه رو ندیدم. شاهکاره

سلام.ضمن خسنه نباشید.استاداومدم نمونه سوالات دانلود کردم روی سیستم دانلودشداماسوالات وگزینه هاروبه صورت علامت سوال نشان میدهد.علت چیست؟.باتشکر. وهم چنین نرم افزارگوشی هم موفق نشدم نصب کنم.شرمنده مزاحم وقتتون شدم.

سلام نرم افزار جالبی بود ممنون از زحماتتون

مهدی دلنواز

سلام استاد وبلاگتون عالی و به روز بود. فقط بعضی از سوالات دانلودش پولی بود که اینجوری هم فاز نمیده.

ناشناس

استاد خیلی ممنون خدا خیرتون بده ، درس دادنتون عالی ، وبلاگتون عالی ، خودتونم 20 .

مهین فضلی

آقای احمدی از حوصله ای که برای تهیه این وبلاگ بخرج دادین ممنون. موضوعات مفید و جالب بود.